ISV0212S15
Extended
MFR.Part #
ISV0212S15
JLCPCB Part #
C6061913
Package
SMD-6P,14.7x14.4mm
Description
1 133mA 15V 2W 3kV 4.5V~18V 81% SMD-6P,14.7x14.4mm Isolated Power Modules ROHS