JCA0248S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCA0248S12
JLCPCB Part #
C6070215
Package
DIP,25.4x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 170mA 2W 36V~75V 70% DIP,25.4x20.3mm Isolated Power Modules ROHS