JCD0612D15
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCD0612D15
Description
-15V -40°C ~ 100°C 1.25" Long x 0.80" Wide x 0.41" High (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) 1.6 kV 15V 18V 2 200mA 24-DIP module, 8 leads 6 W 62368-1 80% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS