IHL0224D1509
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHL0224D1509
JLCPCB Part #
C5740813
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
-9V、15V 2 21.6V~26.4V 2W 5.2kV 66.7mA、111mA 80% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS