IHL0205D1509
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHL0205D1509
JLCPCB Part #
C5656921
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
-9V、15V 2 2W 4.5V~5.5V 5.2kV 66.7mA、111mA 83% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS