IHL0215D1509
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IHL0215D1509
JLCPCB Part #
C5772523
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
-40℃~+95℃ -9V、15V 100kHz 100uF、220uF 10mm 13.5V~16.5V 150mVp-p 19.5mm 2 25mA 66.7mA、111mA 7.2mm 81% ±5% SIP,19.5x7.2mm DC-DC Power Modules ROHS