IES0205S3V3
MFR.Part #
IES0205S3V3
JLCPCB Part #
C5772428
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.32W 1.5kV 3.3V 4.5V~5.5V 400mA 78% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS