JCB0348D24
MFR.Part #
JCB0348D24
JLCPCB Part #
C7212319
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 2 24V 36V~72V 3W 63mA 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS