ECL25US48-E
Extended
MFR.Part #
ECL25US48-E
JLCPCB Part #
C6190398
Package
DIP,78.7x38.1mm
Description
1 25W 48V 520mA 82% Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,78.7x38.1mm Isolated Power Modules ROHS