IEB0105S24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEB0105S24
JLCPCB Part #
C5772414
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.008W 1.5kV 24V 4.5V~5.5V 42mA 85% Short Circuit Protection SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS