RDD0824D15
MFR.Part #
RDD0824D15
JLCPCB Part #
C7038674
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
13V~70V 15V 2 265mA 3kV 86% 8W DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS