JCJ0824S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCJ0824S15
JLCPCB Part #
C7212386
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 18V~36V 535mA 84% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS