JTM2048D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTM2048D12
JLCPCB Part #
C5744184
Package
DIP-6
Description
1.6kV 12V 18V~75V 2 20W 835mA 88% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS