ECL25US12-E
Mechanical Assembly
MFR.Part #
ECL25US12-E
Description
-20°C ~ 70°C (With Derating) 1 12V 2.1A 25 W 3.10 inches long x 1.50 inches wide x 1.10 inches high (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm) 4-DIP module 62368-1 80% 85 ~ 264 VAC CE,cURus,TUV Closed ITE (Commercial) Through Hole Universal Input - Power Module/Power Supply ROHS