X10B25L07T
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X10B25L07T
JLCPCB Part #
C500166
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 7P Bottom Contact Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS