C823A393J61C322
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C823A393J61C322
JLCPCB Part #
C2979727
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 39nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS