C43Q1472K40C350
MFR.Part #
C43Q1472K40C350
JLCPCB Part #
C5331994
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 4.7nF CQC、UL、KC、CUL、ENEC Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS