C242A332J20A201
MFR.Part #
C242A332J20A201
JLCPCB Part #
C401253
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 3.3nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS