C43Q1103K40C000
MFR.Part #
C43Q1103K40C000
JLCPCB Part #
C328847
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS