C42Q2472K40A405
MFR.Part #
C42Q2472K40A405
JLCPCB Part #
C19190580
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 4.7nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS