C6AQ1475KBW0550
MFR.Part #
C6AQ1475KBW0550
JLCPCB Part #
C5331970
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 300V 4.7uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS