C352S225K9SQ350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C352S225K9SQ350
JLCPCB Part #
C401189
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 450V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS