C323A103K40C350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C323A103K40C350
JLCPCB Part #
C19190556
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 1kV ±10% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS