C3D2H356KF0B382
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C3D2H356KF0B382
JLCPCB Part #
C19190316
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
35uF 500V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS