C322E105K60C000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C322E105K60C000
JLCPCB Part #
C49236858
Package
Plugin,P=15mm
Description
1uF 250V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS