C323A222K40C350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C323A222K40C350
JLCPCB Part #
C2840831
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 2.2nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS