C242A392J20A201
MFR.Part #
C242A392J20A201
JLCPCB Part #
C401256
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 3.9nF ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS