C322J194J62C000
MFR.Part #
C322J194J62C000
JLCPCB Part #
C19630856
Package
Plugin,P=15mm
Description
190nF 630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS