C232E475JBSC000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C232E475JBSC000
JLCPCB Part #
C5160489
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
250V 4.7uF ±5% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS