C213A104J6AC000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C213A104J6AC000
JLCPCB Part #
C5357038
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 1kV Metallized Polyester ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS