XFHCL11-5R6M
MFR.Part #
XFHCL11-5R6M
JLCPCB Part #
C3221329
Package
SMD,11.5x10.3mm
Description
16A 19mΩ 5.6uH 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10.3mm Power Inductors ROHS