PZ508R-11-05P-H25-FW
MFR.Part #
PZ508R-11-05P-H25-FW
JLCPCB Part #
C46596009
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.5mm 5.08mm 5P 6.3mm 7A Brass Pin Header Right Angle Push-Pull,P=5.08mm Pin Headers ROHS