MH254V-11-06-1000
MFR.Part #
MH254V-11-06-1000
JLCPCB Part #
C2844841
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 3.5mm 3.5mm 3A 3mm 6P Black Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS