PM200R-E-12-04-H72
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM200R-E-12-04-H72
JLCPCB Part #
C2979985
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 250V 2A 2mm 2mm 2x2P 4P 7.2mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2mm Female Headers ROHS