PZ254V-21-05-A60-1900
MFR.Part #
PZ254V-21-05-A60-1900
JLCPCB Part #
C46971111
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 1x5P 2.54mm 3A 3mm 5P 6mm Black Brass Double Molded Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS