PM127V-12-14-H43
MFR.Part #
PM127V-12-14-H43
JLCPCB Part #
C5184062
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 14P 1A 2 2x7P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS