M3960RS-02-LP-R
MFR.Part #
M3960RS-02-LP-R
JLCPCB Part #
C908410
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 13mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7A 9.7mm LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=3.96mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS