M1250VS-07P-LP
MFR.Part #
M1250VS-07P-LP
JLCPCB Part #
C22438953
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 1A 1x7P 250V 4.28mm 4.7mm 7 7P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS