MF254VS-12-08P
MFR.Part #
MF254VS-12-08P
JLCPCB Part #
C492239
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 3mm 60V 8P Round Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS