M1258RS-10P
MFR.Part #
M1258RS-10P
JLCPCB Part #
C2917368
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.85mm 10 10P 125V 1A 1x10P 6.5mm Gold PA9T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS