PZ254V-11-03P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ254V-11-03P
JLCPCB Part #
C2937625
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.54mm 2.5mm 250V 3A 3P 3mm 6mm Black Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS