M2501VSF-03P
MFR.Part #
M2501VSF-03P
JLCPCB Part #
C541869
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 7.8mm 8.4mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS