SMB3Z150A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMB3Z150A
JLCPCB Part #
C7441006
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 142.5V~157.5V 150V 3W 500nA@114V 550Ω SMB Zener Diodes ROHS