SMA2Z3.6A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMA2Z3.6A
JLCPCB Part #
C5455795
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2W 3.42V~3.78V 3.6V 400Ω 5Ω 80uA@1V SMA Zener Diodes ROHS