MBR30100FCT
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
MBR30100FCT
JLCPCB Part #
C7437908
Package
TO-220F
Description
100V 10uA@100V 30A 350A 850mV TO-220F Schottky Diodes ROHS