830003200B
Extended
Manufacturer
Wurth Elektronik
MFR.Part #
830003200B
JLCPCB Part #
C7045401
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 14.31818MHz 30pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS