WST02N30
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WST02N30
JLCPCB Part #
C5772628
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5W 138pF 2A 2V 300V 30pF 3Ω@10V 4.4nC@10V 5pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS