WSD30150DN56
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSD30150DN56
JLCPCB Part #
C719100
Package
DFN-8-EP(6.1x5.2)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4V 1.8mΩ@10V 150A 26nC@4.5V 3.2nF 30V 320pF 62.5W DFN-8-EP(6.1x5.2) MOSFETs ROHS