WSP11N10T
MFR.Part #
WSP11N10T
JLCPCB Part #
C5242052
Description
-55℃~+150℃ 1.055nF 1.2V 1.5W 100V 12A 12nC@10V 2 N-Channel 42pF 58pF 70mΩ@10V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS