SMDJ54CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMDJ54CAJ
JLCPCB Part #
C20140690
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW@10/1000us 54V 65.8V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS